Модельный ряд Opel

Отзыв о Opel Grandland 2019 года

Автомобиль: Opel Grandland X 2019 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 70000 км, двигатель - 1.5 turbo дизель
Автор: Андрій (Украина, Киев)   20.08.2021
Расход в городе: 6.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 6.9 л/100км

Автомобіль куплявся у 2019 році в салоні. В цілому авто без проблем від'їздило 2 роки. Але тут почалось: на 65 тис км почав витікати дизель з під авто (біля бензобака). На офіційному сервісі сказали, що по моїй вині тріснув корпус паливного фільтра (нібито-то я його якось пошкодив). Прочекав місяць на новий корпус, а тоді виявилось, що насправді дизель витікає з-під датчика і його швидше за все на сервісі й зламали, коли міняли паливний фільтр. Але на наших офіційних сервісах нічого не докажеш. Десь на 68 тис км почався слабкий стук зі сторони лівого переднього колеса. З часом цей стук став наростати. Вирішив звернутись до іншого офіційного сервісу. Майже за 1000 грн мені зробили діагностику ходової, преевірили на стенді амортизатори і сказали, що з авто все добре, ніякого стуку вони не чують і можна їздити далі... Але від цього стук не пропав. На ще на іншому сказали, що це все-таки амортизатори, але оскільки гарантія закінчилась "два дні назад", то вони мені їх любязно привезуть по 5500 грн за штуку. Треба тільки почекати місяць! Через місяць і кількох нагадувань, мені повідомили, що "на жаль, амортизаторів до цієї машини немає ніде ні в Україні, ні в Європі, і мені нічим не можуть допомогти"! Ось як. Значить машину ти можеж у них купити (причому я купив у них два різних авто), але далі це твої проблеми як і де її ремонтувати і де знаходити запчастини! Всі інші "офіційні сервіси" також відморозились. Тому думайте. З таким підходом Опель навряд-чи буде успішним в Україні.

Плюсы автомобиля: Гарний зовнішній вигляд; хороша комплектація (порівняно із конкурентами за ту ж ціну); Хороше світло фар (у максимальній комплектації); Дуже зручні крісла; Економічність;

Минусы автомобиля: Відсутність будь-яких запчастин у дилерів! Слабка підвіска для наших доріг (на 70000 треба міняти передні амортизатори). Досить скучний салон (як на мене). Низька якість зборки (деталі погано підігнані). Також хотілось-би кращу шумоізоляцію. Високі ціни на запчастини та практично їх повна відсутність в Україні!

Совет покупателю: Поцікавтесь у дилерів які запчастини (крім маслів і фільтрів) у них реально є в наявності! Навіть на розхідники до ходової доведеться чекати не менше місяця! Цінами на запчастини також поцікавтесь (наприклад, амортизатор 5500 грн.)

Zub8

Я розчарований.Хотів,щоб у Опель вийшло на нашому ринку.Треба ці питання задати Кащуку в слідуючому "что почем" по Опелю(,напевне Мокка нова буде)

Danubecaptain

Zub8, с запчастями - это, конечно, прокол импортёра (или дилера). Но автомобиль за два года прошёл 70 тысяч (судя по словам автора), поэтому особо удивляться "умершим" передним амортизаторам не стоит, учитывая состояние наших дорог.

serious_man

Danubecaptain, а вы знаете, как он эти 70к отходил? может он по трассе Киев-Львов ездил, где ям нет?)))

superblast

Отсутствием запчастей не только Опель страдает, у меня Ситроен в киеве не мог стойку поменять с опорным - не было подшипника в наличии. Ждать две недели, подменку не дают.
Заказал на экзист, через два дня на месте.
С кузовными деталями так вообще беду у всех абсолютно иномарок

Після кількох відвідин сервісного центру вияснилось, що стук був викликаний недокрученістю болтів у опорі підшипника. За 330 грн. вирішили цю проблему, хоч і прийшлось поїздити по сервісах. Запчастини до підвіски у офіційного дилера появились. Сподіваюсь, в подальшому таких проблем не буде.

Danubecaptain

Андрій24, удачі в подальшій експлуатації! Не забувайте розповідати о всіх гараздах/негараздах.

Ladacobaca Ladacobaca

У Опеля уже не раз замечал на ослабление крепления стоек да и на других авто тоже , подтянул и катаюсь .фильтра заказываю сам у дилера и цены дилерские в 3 раза, расход средний 5,2 трасса 3.8л при 105 км/ ч бака хватает на 1200км максимум,на топливный фильтр надо спец ключ шестигранник без него сломаете и корпус и датчик, в целом авто як авто ,,,

Evgen 1D

А що з шумкою не так? Яка у Вас машина була до Гранленда?

1nemajor777

Я скажу більше, в мене така сама машина і на пробігу в 19000км почала текти ця колба, і дилер відповів теж саме що то ви його пошкодили. Пройшов майже місяць після замовлення по гарантії, а від них і духом не віє

Тест-драйв Opel Grandland: Можно простить уход, но как простить возвращение?
Можно простить уход, но как простить возвращение?

Пять лет назад американский General Motors внезапно сообщил об уходе Opel с нашего рынка, бросив на произвол судьбы и дилеров, и автовладельцев. Подобный трюк — будь то политический или маразматический — автогиганту не простили до сих пор

Продажа б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5.800$ 2007 169.000 км