Модельный ряд Opel

Отзыв о Opel Grandland 2019 года

Автомобиль: Opel Grandland X 2019 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 890 км, двигатель - 1.5 turbo дизель
Автор: cabman (Украина, Киев)   27.08.2019

Власне придбали авто на механіці в комплектації Енджой. Колір - вологий асфальт, за каталогом опеля - платиновий сірий. Встигли вже опробувати і на трасі, і по місту. В цілому при загальному пробігу 890 км і середній швидкості 60 км/год отримали середній розхід 5.0 л. Більш точно поки що сказати не можу, оскільки тільки два рази заїжджав на АЗС.

Обирали між Кашкаєм та Каджаром (обидва середньої комплектації і обидва з переднім приводом). В підсумку обрали опеля і поки що всім задоволені. Єдиний момент, з яким поки не можу зміритися - функція "старт-стоп", але то все ІМХО (ну не можу я звикнути, коли цей гад "глохне" на світлофорі :)) Все вирішується чудовою кнопкою :)

З приємного, що шукали і в чому сподівання повністю оправдались: розхід палива поки всіх влаштовує і це ще авто фактично нове; кліренс поки не підводив (для нас це був важливий момент при підборі авто); шумка нам сильно подобається, двигун взагалі не чутно, хоча колеса трохи шльопають по наших "автобанах"; по простору питань немає, розмір багажника - взагалі без коментарів; по трасі авто наче парить, по пагорбах трохи розхитується, але дискомфорту ми не відчуваємо; електронні помічники - це щось (круїз-контроль, двухзонний клімат-контроль, контроль виходу з полоси, думаю, що найближчим часом і обмежувач швидкості може знадобитися); електромеханічний ручник дуже зручний (повне враження від нього, думаю, буде після першої зими :)); допомога при троганні вгору дійсно працює. Окремо зверну увагу на магнітолу. З телефоном зразу спрацювалась, можна прийняти дзвінки, виводить на екран Гуглкарти (або на вибір Вейз), читає СМС.

Ну, і опель додав позитиву трьорічною гарантією.

Власне, це поки що більше коментар на емоціях :) але хіба це не є плюс авто, що воно здатне ці емоції дарувати?! :)

Плюсы автомобиля: - розхід палива; - гарна шумка; - простір та кліренс; - електронні помічники; - рідна магнітола з Android Auto; - гарантія 3 роки (або 100 тис. км).

Минусы автомобиля: Функція "старт-стоп", але може згодом звикну і не буду вимикати :)

Совет покупателю: Треба йти до салону і дивитись. Ми поки не побачили його самі, ще вагались, а як сів в середину, зрозумів, що моє :)

Danubecaptain

Вітаю з придбанням! Ви взагалі перший, хто купив Грандланд Х і написав відгук. Сподіваюся, що тема не буде забута. Я катався на тест-драйві (щоправда з АКПП) і авто мені дуже сподобалось.
Бажаю, щоб крім позитиву воно Вам нічого не приносило!

Rentgen

А как работает механическая коробка передач?Передачи не короткие?Нравится машина.Расматриваю себе такую.

Ось вже 5,5 тис. км., поки що все подобається. З приводу передач - особисто мені здається тільки перша закороткою, далі по місту дискомфорту немає. Щоб могли висновки зробити для себе особисто, відмічу, що вже після 70 км/год для економії підказує перемикати на 5, а біля 85-90 км/год вже 6. Проте дуже зручно на першій пересуватись по київських заторах - все таки дизель дуже класний на низьких обертах (правда через щоденні затори середній розхід 5,4 л по місту).
Ще дуже приємно були здивовані обігрівом салону, вже через 5 хвилин після запуску з дефлекторів йде реально тепле повітря і для задніх пасажирів в тому числі, так само непогано розмерзається лобове скло (правда ще великого льду і не було в цьому році). Якщо будуть питання - пишіть

Yaroslav_70

cabman, А можно поподробней о обогреве салона, что, как, какой режим включать нужно. Я так понимаю стоит дополнительный электро обогреватель в контуре отопления который включается автоматически при определенных условиях. Менеджер в салоне ничего толком не знает, в инструкции буквально всего пару строк, и, никакой конкретики. Просто машинка очень нравится, рассматриваю возможность приобретения и данный вопрос очень актуален, т.к. дизеля никогда не было, а вопрос обогрева салона не второстепенен.

Yaroslav_70, я власно не знаю, що можна розказати все виставив на "автомат", тільки регулюю температуру. Температура стоїть на 22 ще з літа, проте зараз іноді зменшую до 20-21, бо дуже спекотно стає.
В нас так само дизель перший і дуже переймались обігрівом. Розкажу з практики - при нинішній температурі повітря за 20-25 хвилин з роботи додому температура двигуна десь в районі 70-80 градусів, але це не як не впливає на обігрів. Через 5 хвилин вже реально тепле повітря йде, до тих пір для передніх пасажирів є підігрів сидіння, який до речі триступеневий, але ми тільки на першому індикаторові залишаємо, бо сильно вже пече плюс обігрів керма, особливо там, де руки тримаєте (на 2 та 10 годинах).

Rentgen

Дуже дякую за відповідь.Цікавий автомобіль.Два питання:
про рідину ADBlue.В баці для рідини ADBlue є підігрів?(склад рідини на 67% з води та 33 % мочевини і замерзає при -11 морозу).Остраху по даному випадку не було що зимою в сильний мороз не заведеться.
Про технічне обслуговування - я десь читав що періодичні ТО автомобіля можна проходити в любому сервіс групи PSA(опель ,пежо, ситроен).Чи це так?Дякую що відгукнулися на мої питання.

Vadim vit

Rentgen, з AdBlue питань не виникне, так рідина замерзне, але в сучасних дизелях це зашито в програмі і якщо міносвіти температури система просто не використовує на цей час рідину, але дозволяє працювати двигуну

Vadim vit, Ще хотів додати цитату з посібника з експлуатації.
стор. 163 "AdBlue замерзає при температурі -11 С. Автомобіль обладнано пристроєм для підігрівання рідини AdBlue, який забезпечує нейтралізацію вихлопів у холодну погоду. Пристрій для підігрівання рідини AdBlue праціює в автоматичному режимі"

Де купляли автомобіль?

Rentgen, автомобіль брали в Автоцентрі на Столичному. Менеджер все доступно пояснював, нічого не нав'язував, радив, щоб він придбав, а що може зачекати. Авто ми брали зі складу митниці, тому пару днів чекали (в салоні не було нашого кольору). Перед видачею авто провели швидкий інструктаж по системах, по органах управління. В цілому роботою менеджера залишились задоволені. А про те, де будемо обслуговувати авто, поки що не думали.

Дякую

admast

а який розхід на трасі? скільки візьме літрів на 500 км?

admast, Тут багато чого буде залежати від швидкості. На моєму прикладі: заправка до повного в Броварах, потім десь 290 км по трасі зі швидкістю 110, з них половина на круїз контролі з періодичним зменшенням швидкості в населених пунктах до 70, але і з періодичними обгонами на швидкості до 130, потім в межах 60-70 км по місту з середньою швидкістю 40-50 і знову той саме маршрут по трасі 290 км до тієї самої АЗС в Броварах. Там заправив до повного 32.8 л. Отримуємо середній в межах 5 л. Це все з трьома дорослими в авто, з сумками в багажнику, з періодичним вмиканням кондиціонера.

Rentgen

Добрий день.А як працює механічна коробка передач?Комфортна для пересування по місту та трассі?Передачі переключає чітко?Дякую.

Rentgen, Добрий день. Коробка працює чітко. По місту майже завжди 1-4, по трасі 5-6. При чому при обгонах не завжди потрібно користуватись нижчою передачею. До цієї автівки була тільки механіка не бензині без турбіни, там для більшої впевненості перемикав на ничжу передачу при обгонах і отримував нормальне прискорення, на опелі в більшості випадків в цьому майже немає необхідності.
Єдине, що мені цікаво, чому на механіці рекомендує перемикати на вищу передачу не доходячи до 2 тис. обертів, а на автоматі дивився відео, де авто тримало в районі 3 тис. обертів? Цікаве налаштування.

Yaroslav_70

cabman, Зовсім ні. У мене на 8-АКПП майже завжди тримає між 1500 - 2000об/хв при спокійній їзді, тоб-то в межах максимального крутного моменту (1750 об/хв.).

Дякую за відповідь.

Алекс Ша

Добрый день, поделитесь кто ездит на механике, если у Вас подсветка багажника и бардачка? Не пойму или мне попалась бракованная машина или экономия дошла до маразма

Постійно забувався перевірити. В бардачку світло є. А ось в багажнику дійсно немає в моїй комплектації.

Valdemar1

Доброго дня. Підкажіть як ваші враження стосовно авто зараз?, Та який розхід пального у Вас виходить в місті та відповідно за містом.
Дякую.

Доброго дня. Після більше 14 тис. км пробігу - враження тільки позитивні. Зараз через карантин пробіги не дуже великі (30-35 км на день, з них половина по Києву), тому на АЗС заїжджаю один раз на 3 тижні. По бортовому розхід 5,3 л. Перші 10 тис. км закінчились на 5,4 л.
До речі на 14600 км з"явилось повідомлення про необхідність доливу АдБлю через 2400 км. Тобто орієнтовно на 17000 км. Я доливав 10 л десь на 8000 км. Виходить одна 10 л каністра за 250 грн. десь на 9000 км.
З позитивного, про що раніше не писав, хочу додати гарні дзеркала і гальма. З"ясувалось, що при аварійному гальмуванні автоматично вмикається аварійка.

OleksiiKs

cabman, доброго дня, аварійне гальмування ви маєте на увазі що спрацювала інтелектуальна система авто, чи коли різко вдарили по гальмах самі в критичній ситуації?

Олексій Гагрень, власне, у нас непогано працює система допомоги при екстренному гальмуванні. Якщо Ви тиснете на педаль плавно, то гальмує авто поступово, якщо раптом натиснули швидше и сильніше, автоматом вмикається допомога і авто стає наче вкопане. В мене двічі спасали гальма - коли з другорядної вискочило воно не дивлячись на знаки пріоритету і коли в моїй полосі раптово зупинилась попередня автівка. В такій ситуації як раз і спрацювала сама аварійка і водій, що рухався за мною встиг зреагувати.

Тест-драйв Opel Grandland: Пива нет, но вы держитесь!
Пива нет, но вы держитесь!

Opel Grandland X представили осенью 2017 года, и я успел хорошенько познакомиться с ним на автосалонах. Интерьер – типичный для Opel и, самое главное, очень узнаваемый. Те, кто ещё не забыл, какие кнопки у «Мокки» и «Астры», едва открыв дверь Grandland X, погрузятся в прекрасный мир воспоминаний.

Продажа б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5.800$ 2007 169.000 км