Модельный ряд Opel

Отзыв о Opel Grandland X 2019 года

Автомобиль: Opel Grandland X 2019 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 890 км, двигатель - 1.5 turbo дизель
Автор: cabman (Украина, Киев)   27.08.2019

Власне придбали авто на механіці в комплектації Енджой. Колір - вологий асфальт, за каталогом опеля - платиновий сірий. Встигли вже опробувати і на трасі, і по місту. В цілому при загальному пробігу 890 км і середній швидкості 60 км/год отримали середній розхід 5.0 л. Більш точно поки що сказати не можу, оскільки тільки два рази заїжджав на АЗС.

Обирали між Кашкаєм та Каджаром (обидва середньої комплектації і обидва з переднім приводом). В підсумку обрали опеля і поки що всім задоволені. Єдиний момент, з яким поки не можу зміритися - функція "старт-стоп", але то все ІМХО (ну не можу я звикнути, коли цей гад "глохне" на світлофорі :)) Все вирішується чудовою кнопкою :)

З приємного, що шукали і в чому сподівання повністю оправдались: розхід палива поки всіх влаштовує і це ще авто фактично нове; кліренс поки не підводив (для нас це був важливий момент при підборі авто); шумка нам сильно подобається, двигун взагалі не чутно, хоча колеса трохи шльопають по наших "автобанах"; по простору питань немає, розмір багажника - взагалі без коментарів; по трасі авто наче парить, по пагорбах трохи розхитується, але дискомфорту ми не відчуваємо; електронні помічники - це щось (круїз-контроль, двухзонний клімат-контроль, контроль виходу з полоси, думаю, що найближчим часом і обмежувач швидкості може знадобитися); електромеханічний ручник дуже зручний (повне враження від нього, думаю, буде після першої зими :)); допомога при троганні вгору дійсно працює. Окремо зверну увагу на магнітолу. З телефоном зразу спрацювалась, можна прийняти дзвінки, виводить на екран Гуглкарти (або на вибір Вейз), читає СМС.

Ну, і опель додав позитиву трьорічною гарантією.

Власне, це поки що більше коментар на емоціях :) але хіба це не є плюс авто, що воно здатне ці емоції дарувати?! :)

Плюсы автомобиля: - розхід палива; - гарна шумка; - простір та кліренс; - електронні помічники; - рідна магнітола з Android Auto; - гарантія 3 роки (або 100 тис. км).

Минусы автомобиля: Функція "старт-стоп", але може згодом звикну і не буду вимикати :)

Совет покупателю: Треба йти до салону і дивитись. Ми поки не побачили його самі, ще вагались, а як сів в середину, зрозумів, що моє :)

Danubecaptain

Вітаю з придбанням! Ви взагалі перший, хто купив Грандланд Х і написав відгук. Сподіваюся, що тема не буде забута. Я катався на тест-драйві (щоправда з АКПП) і авто мені дуже сподобалось.
Бажаю, щоб крім позитиву воно Вам нічого не приносило!

Rentgen

А как работает механическая коробка передач?Передачи не короткие?Нравится машина.Расматриваю себе такую.

Ось вже 5,5 тис. км., поки що все подобається. З приводу передач - особисто мені здається тільки перша закороткою, далі по місту дискомфорту немає. Щоб могли висновки зробити для себе особисто, відмічу, що вже після 70 км/год для економії підказує перемикати на 5, а біля 85-90 км/год вже 6. Проте дуже зручно на першій пересуватись по київських заторах - все таки дизель дуже класний на низьких обертах (правда через щоденні затори середній розхід 5,4 л по місту).
Ще дуже приємно були здивовані обігрівом салону, вже через 5 хвилин після запуску з дефлекторів йде реально тепле повітря і для задніх пасажирів в тому числі, так само непогано розмерзається лобове скло (правда ще великого льду і не було в цьому році). Якщо будуть питання - пишіть

Yaroslav_70

cabman, А можно поподробней о обогреве салона, что, как, какой режим включать нужно. Я так понимаю стоит дополнительный электро обогреватель в контуре отопления который включается автоматически при определенных условиях. Менеджер в салоне ничего толком не знает, в инструкции буквально всего пару строк, и, никакой конкретики. Просто машинка очень нравится, рассматриваю возможность приобретения и данный вопрос очень актуален, т.к. дизеля никогда не было, а вопрос обогрева салона не второстепенен.

Yaroslav_70, я власно не знаю, що можна розказати все виставив на "автомат", тільки регулюю температуру. Температура стоїть на 22 ще з літа, проте зараз іноді зменшую до 20-21, бо дуже спекотно стає.
В нас так само дизель перший і дуже переймались обігрівом. Розкажу з практики - при нинішній температурі повітря за 20-25 хвилин з роботи додому температура двигуна десь в районі 70-80 градусів, але це не як не впливає на обігрів. Через 5 хвилин вже реально тепле повітря йде, до тих пір для передніх пасажирів є підігрів сидіння, який до речі триступеневий, але ми тільки на першому індикаторові залишаємо, бо сильно вже пече плюс обігрів керма, особливо там, де руки тримаєте (на 2 та 10 годинах).

Rentgen

Дуже дякую за відповідь.Цікавий автомобіль.Два питання:
про рідину ADBlue.В баці для рідини ADBlue є підігрів?(склад рідини на 67% з води та 33 % мочевини і замерзає при -11 морозу).Остраху по даному випадку не було що зимою в сильний мороз не заведеться.
Про технічне обслуговування - я десь читав що періодичні ТО автомобіля можна проходити в любому сервіс групи PSA(опель ,пежо, ситроен).Чи це так?Дякую що відгукнулися на мої питання.

Vadim vit

Rentgen, з AdBlue питань не виникне, так рідина замерзне, але в сучасних дизелях це зашито в програмі і якщо міносвіти температури система просто не використовує на цей час рідину, але дозволяє працювати двигуну

Vadim vit, Ще хотів додати цитату з посібника з експлуатації.
стор. 163 "AdBlue замерзає при температурі -11 С. Автомобіль обладнано пристроєм для підігрівання рідини AdBlue, який забезпечує нейтралізацію вихлопів у холодну погоду. Пристрій для підігрівання рідини AdBlue праціює в автоматичному режимі"

Де купляли автомобіль?

Rentgen, автомобіль брали в Автоцентрі на Столичному. Менеджер все доступно пояснював, нічого не нав'язував, радив, щоб він придбав, а що може зачекати. Авто ми брали зі складу митниці, тому пару днів чекали (в салоні не було нашого кольору). Перед видачею авто провели швидкий інструктаж по системах, по органах управління. В цілому роботою менеджера залишились задоволені. А про те, де будемо обслуговувати авто, поки що не думали.

Дякую

admast

а який розхід на трасі? скільки візьме літрів на 500 км?

admast, Тут багато чого буде залежати від швидкості. На моєму прикладі: заправка до повного в Броварах, потім десь 290 км по трасі зі швидкістю 110, з них половина на круїз контролі з періодичним зменшенням швидкості в населених пунктах до 70, але і з періодичними обгонами на швидкості до 130, потім в межах 60-70 км по місту з середньою швидкістю 40-50 і знову той саме маршрут по трасі 290 км до тієї самої АЗС в Броварах. Там заправив до повного 32.8 л. Отримуємо середній в межах 5 л. Це все з трьома дорослими в авто, з сумками в багажнику, з періодичним вмиканням кондиціонера.

Rentgen

Добрий день.А як працює механічна коробка передач?Комфортна для пересування по місту та трассі?Передачі переключає чітко?Дякую.

Rentgen, Добрий день. Коробка працює чітко. По місту майже завжди 1-4, по трасі 5-6. При чому при обгонах не завжди потрібно користуватись нижчою передачею. До цієї автівки була тільки механіка не бензині без турбіни, там для більшої впевненості перемикав на ничжу передачу при обгонах і отримував нормальне прискорення, на опелі в більшості випадків в цьому майже немає необхідності.
Єдине, що мені цікаво, чому на механіці рекомендує перемикати на вищу передачу не доходячи до 2 тис. обертів, а на автоматі дивився відео, де авто тримало в районі 3 тис. обертів? Цікаве налаштування.

Yaroslav_70

cabman, Зовсім ні. У мене на 8-АКПП майже завжди тримає між 1500 - 2000об/хв при спокійній їзді, тоб-то в межах максимального крутного моменту (1750 об/хв.).

Дякую за відповідь.

Алекс Ша

Добрый день, поделитесь кто ездит на механике, если у Вас подсветка багажника и бардачка? Не пойму или мне попалась бракованная машина или экономия дошла до маразма

Постійно забувався перевірити. В бардачку світло є. А ось в багажнику дійсно немає в моїй комплектації.

Тест-драйв Opel Grandland X: Пива нет, но вы держитесь!
Пива нет, но вы держитесь!

Opel Grandland X представили осенью 2017 года, и я успел хорошенько познакомиться с ним на автосалонах. Интерьер – типичный для Opel и, самое главное, очень узнаваемый. Те, кто ещё не забыл, какие кнопки у «Мокки» и «Астры», едва открыв дверь Grandland X, погрузятся в прекрасный мир воспоминаний.

Продажа б/у Opel

Opel Astra 2011 Opel Astra 8.490$ 2011 139.000 км